دوشنبه ۲۶ میزان ۱۴۰۰

 

     ریاست دانشگاه خاتم النبیین شعبه غزنی  نام و تخلص: دکتر خادم حسین حبیبی

رشته تحصیلی:  حقوق جزا و جرم شناسی

شماره تماس: 0788992994

ایمیل آدرس: [email protected]

پیام ریاست دانشگاه                                                                     

دانشگاه خاتم‌النبیین(ص) بعنوان یکی از معتبرترین مراکز علمی و اکادمیک در سطح کشور و با بیش از یک دهه حضور فعال در جمع کاروان ترویج دانش و تخصص، تربیت نسل متعهد و متخصص را رسالت خویش دانسته و تمام تلاش خود را در این راستا بکار می گیرد.

ما و همکاران ما در پوهنتون خاتم‌النبیین(ص) شعبه غزنی افتخار داریم در شرایطی پرچم‌دار ترویج دانش و تخصص هستیم که دنیای پیرامون ما بیش از هر زمانی نیازمند سخن گفتن با منطق علمی است و تخصص‌گرایی مهم‌ترین مشخصه‌ی انسان و جهان امروز به شمار می‌رود. 

دانشگاه خاتم‌النبیین(ص) شعبه غزنی که در آستانه‌ی ورود به دهه‌ی دوم فعالیت‌های علمی و اکادمیک خویش در ولایت غزنی می‌باشد به‌عنوان پیشتازترین مرکز علمی در این ولایت و با داشتن نیروهای توانمند علمی و فراهم‌سازی امکانات تحصیلی برای دانشجویان این پوهنتون تلاش خواهد کرد تا همچنان در راستای توسعه‌ی امکانات تحصیلی و افزایش قابلیت‌های نیروهای علمی خویش با در نظرداشت ماموریت تعیین شده گام برداشته و در جهت تحقق و عملیاتی‌سازی برنامه‌ی استراتژیک پنج‌ساله خود اقدامات جدی را اتخاذ نماید.

                                                               دکتر خادم حسین حبیبی  رئیس دانشگاه خاتم‌النبیین(ص)  شعبه غزنی

 

تمام حقوق مادی و معنوی وب سایت مربوط دانشگاه خاتم النبیین شعبه غزنی میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

Designed & Developed by: Mortaza Soltani