یکشنبه ۰۳ اسد ۱۴۰۰

اخبار و رویــداد هــا

چشم انداز و ماموریت

ماموریت:

 پوهـنتون خاتم‌النبیین(ص) شعبه غزنی در حال حاضر در راستای آموزش و تربیت نیروی انسانی از طریق تدریس، تحقیق و عرضه خدمات مصروف می‌باشد.

چشم انداز:

پوهنتون خاتم‌النبیین(ص) شــعبه غـزنی مصمم است تا از طریق تدریس، تحقیق و عرضه خدمات جایگاه معیاری را در عرصه تحصیــلات عالــی در ســطح مــلی کسب نـمـایـد.

پیام رئیس

75446465_2057149547718718_2642803483010400256_n

دانشگاه خاتم‌النبیین(ص) به‌عنوان یکی از مراکز علمی و اکادمیک کشور طی ده سال فعالیت علمی خویش با دستاوردها  و افتخارات علمی ارزشمند همراه بوده است. این مرکز علمی خصوصی که اینک پس از ده سال فعالیت علمی در عرصه‌ی آموزش و پژوهش در جایگاه برتر قرار دارد، در اولین ارزیابی علمی وزارت محترم تحصیلات عالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان توانست در میان چهار دانشگاه‌ برگزیده‌ی خصوصی کشور پس از دانشگاه آمریکایی افغانستان در جایگاه برتر قرار گیرد.

  دانشگاه خاتم‌النبیین(ص) در دو مرکز کابل و غزنی در عرصه‌های مختلف فعالیت‌های علمی در طی مدت ده سال فعالیت خویش، با برخورداری از کادر علمی توانمند و برجسته افتخارات علمی و تحقیقی را به جامعه‌ی علمی کشور تقدیم نماید. اینک بخشی از این افتخارات به اطلاع صاحبان خرد واندیشه… ادامه

با بیش از 2000 فارغ التحصیل

با بیش از 2000 دانشجو

با بیش از 100 کادر علمی و استاد

با بیش از 10 رشته اموزشی

دستاورد های دانشگاه

تمام حقوق مادی و معنوی وب سایت مربوط دانشگاه خاتم النبیین شعبه غزنی میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

Designed & Developed by: Mortaza Soltani